VONKAJŠIE ŽALÚZIE

Kvalitné a efektívne tienenie pre váš domov

Vonkajšie žalúzie na mieru priamo od výrobcu

Elegantný dizajn, kvalitný systém, inteligentná funkčnosť, energetická šetrnosť a efektívna bezpečnosť. To sú vlastnosti, ktoré majú exteriérové žalúzie, alebo ako ich často nazývame – vonkajšie žalúzie.

Tieto tieniace systémy do exteriéru majú ďalšie nesporné výhody. Okrem toho, že bránia svetlu a teplu prenikať do miestnosti, predstavujú aj bezpečnostný prvok okien a skla. Navyše chránia pred zvedavými pohľadmi okoloidúcich, dajú sa regulovať a naklápať podľa potreby. V neposlednom rade predstavujú takzvanú doplnkovú tepelnú izoláciu alebo tiež prirodzenú klimatizáciu.

Unic – váš expert na tienenie pre vás neustále hľadá inovatívne riešenia a prispôsobuje ich vašim potrebám. Vyberte si z bohatej ponuky funkčných a dizajnových riešení externých žalúzií, v ktorej nájdete klasické vonkajšie žalúzie, ale aj bezpečnostné žalúzie či solárne žalúzie s nulovou spotrebou energie. Pri výrobe a montáži si vieme poradiť aj so strešnými oknami, takže žiadne obavy!

Exteriérové žalúzie

Jednoduchá regulácia tepla a svetla

S vonkajšími žalúziami dokážete zastaviť slnečné lúče ešte pred ich preniknutím do miestnosti cez okná. Vďaka jednoduchému naklopeniu lamiel môžete efektívne vetrať a prirodzene regulovať množstvo svetla v interiéri.

Bezpečnosť a ochrana súkromia

Vonkajšie žalúzie plnia bezpečnostnú funkciu a chránia rámy a sklá okien od nepríjemných poveternostných vplyvov, ako aj od špiny a prachu. Vonkajšie žalúzie dokážete využiť tak vo dne, ako aj v noci, pretože chránia vaše súkromie a vytvárajú príjemné tepelné i svetelné podmienky.

Exteriérové žalúzie

Ušetrite stovky EUR na energiách vďaka vonkajším žalúziám!

V priebehu roka vám vonkajšie žalúzie vedia ušetriť až niekoľko stoviek eur za energie a prevádzkové náklady nezdravej klimatizácie. Neváhajte sa na nás obrátiť, aby sme vám poradili pri výbere vhodných exteriérových žalúzií do vášho bytu či domu.

Vyberte si exteriérové žalúzie podľa vašich prianí

Na základe vybraných preferencií si zvoľte dizajnové vonkajšie žalúzie, ktoré vám zabezpečia pohodu v ideálnom a prirodzenom teple domova.

Cetta 50
Cetta 65
Cetta 80
Zetta 70
Zetta 90
Setta 65
Setta 90
Titan 90
Cetta Flexi
Vonkajšie žalúzie 3D číerne
Cetta 80F TE
Viva
Bravo STS

Prednosti a výhody vonkajších žalúzií

Odolný profil z extrudovaného hliníka

Vysoký stupeň zatienenia

Termoregulačný aj ochranný efekt

Znižovanie hladiny vonkajšieho hluku

Znížená hlučnosť

Možnosť elektrického ovládania

Naše úspešné realizácie

Túžite po ideálnej klíme vo vašom byte či dome bez použitia klimatizácie? Šetrite na energiách a doprajte si pohodu vďaka exteriérovým žalúziám. Zadajte nám dopyt a kontaktujte nás ešte dnes!
Kontaktujte nás
Zavolajte nám
Telefónne čísla:
Napíšte nám
E-mail:
Navštívte nás osobne
Adresa:
Otváracie hodiny
Sociálne siete
Pošlite nám správu cez kontaktný formulár
Odoslaním formulára súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo, adresa realizácie) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Unic Slovakia s.r.o., IČO: 52 777 464, so sídlom Petzvalova 21, 917 01 Trnava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.