TIENENIE PRE ZIMNÉ ZÁHRADY

Kvalitné vonkajšie tieniace systémy proti slnku a teplu

Rolety Veranda na mieru priamo od výrobcu

Ak hľadáte ideálne tienenie pre zimné záhrady, potom sú pre vás rolety Veranda tou správnou voľbou. Rolety sú špeciálne navrhnuté pre zimné záhrady alebo pergoly a sú vhodné pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady a pergoly.

Ich úlohou je efektívne zabrániť prenikaniu slnečných lúčov a tepla do zimnej záhrady, aby v nej po čase nevznikla hotová sauna alebo skleník.  Tienenie pre zimné záhrady Veranda je vyrobené z vysokokvalitného materiálu a je navrhnuté v elegantnom dizajne.

tienenie zimnych zahrad

Odolné a pevné materiály

Celý systém tienenia pre zimné záhrady Veranda je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov. Látka rolety je v uzavretom stave úplne ukrytá v pevnom boxe. Pri otvorení rolety je tkanina udržiavaná v bezpečnej vzdialenosti medzi roletou a sklom, a to vďaka vodiacim lištám a pružinovému systému, ktorý udržiava látku v permanentnom napätí.

Dokonalé pohodlie a funkčnosť

Rolety Veranda umožňujú regulovať prienik slnečných lúčov do miestnosti a zamedziť hromadeniu nepríjemne vysokého množstva svetla i tepla. Veľkou výhodou tohto tienenia pre zimné záhrady je priestor medzi sklom a tkaninou, ktorý umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu. Vďaka tomu nedochádza k akumulácii tepla v zimnej záhrade a vy si môžete bez problémov užívať dokonalé pohodlie v kombinácii s čistým a elegantným dizajnom.

Terasa forhaus realizácia

Komfort po dlhé roky

Ako sme už spomenuli, tienenie pre zimné záhrady Veranda je vyrobené z kvalitných a nehrdzavejúcich materiálov. Vďaka tomu, že je roletová tkanina úplne skrytá v boxe, jej farby zostanú po dlhé roky jasné, svieže a nevyblednuté. Rolety sa vyznačujú vysokou odolnosťou voči nepriaznivým vplyvom počasia a takisto aj dlhou životnosťou. Tkanina je extrémne trvanlivá, odoláva požiaru a odpudzuje špinu, prach či nepríjemné pachy. Rolety v zimnej záhrade môžu byť zatemňujúce alebo priesvitné, pričom oba typy zabezpečia tepelnú aj zvukovú izoláciu. Tieniaci systém Veranda spolu s konštrukciou vytvára elegantný vizuálny dojem, ktorý vo vašej zimnej záhrade i vo vás vyvolá pocit pohody a harmónie.

Vyberte si tienenie ušité na mieru vašej zimnej záhrady

Na základe vybraných preferencií si zvoľte nadčasový dizajn tieniaceho systému, ktorý bude s vaším domovom v dokonalom súlade.

Tienenie pre zimnú záhradu 3D
Veranda HRV52
3D model tienenia pre zimnú záhradu
Veranda HRV08-ZIP
Tienenie pre zimnú záhradu 3D
Veranda HRV80-ZIP

Prednosti a výhody tienenia pre zimnú záhradu

Možnosť inštalace LED osvetlenia

Neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému

Dokonalý doplnok pre akúkoľvek terasu vďaka flexibilnému umiestneniu stojok

Elegantná vďaka jednoduchému a funkčnému dizajnu

Termoregulačný i ochranný efekt tieniaceho systému

Kompaktný a pevný box dopĺňa sofistikovaný vzhľad zimnej záhrady

Možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru

Vysoká odolnosť proti vetru

Chcete ochrániť svoju zimnú záhradu alebo terasu pred nepríjemným slnkom a teplom? Kontaktujte tím Unic, ktorý sa postará o kvalitné a funkčné tienenie na mieru!
Kontaktujte nás
Telefónne čísla:
E-mail:
Adresa:
Otváracie hodiny
Sociálne siete
Pošlite nám správu cez kontaktný formulár
Odoslaním formulára súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo, adresa realizácie) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Unic Slovakia s.r.o., IČO: 52 777 464, so sídlom Petzvalova 21, 917 01 Trnava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

Naše úspešné realizácie