TIENENIE PRE ZIMNÉ ZÁHRADY

Rolety Veranda na mieru priamo od výrobcu

Rolety Veranda sú kombináciou vysoko kvalitného materiálu a moderného designu. Sú vhodné pre montáž na akúkoľvek konštrukciu zimnej záhrady alebo pergoly.

Odolné materiály

Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a látka je v uzavretom stave rolety úplne ukrytá v boxe. V otvorenom stave je tkanina udržiavaná v bezpečnej vzdialenosti medzi roletou a sklom vďaka vodiacim lištám a pružinovému systému, ktorý udržuje tkaninu v konštantnom napätí.

Dokonalé pohodlie

Veranda umožňuje regulovať prienik slnečného svitu do miestnosti a zamedziť nepríjemne vysokému množstvu svetla i tepla. Priestor medzi sklom a tkaninou umožňuje dostatočnú cirkuláciu vzduchu a nedochádza tak k akumulácii tepla. Objavte čistý dizajn v kombinácii s dokonalým pohodlím.

Komfort po dlhé roky

Celý systém je vyrobený z nehrdzavejúcich materiálov a tkanina je úplne ukrytá v boxe a tým je zaistené, že farby látky zostanú po dlhé roky jasné. Produkt sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti počasiu a dlhou životnosťou. Látka dotvára vizuálne pohodlie, môže byť zatemňujúca, ale tiež priesvitná, zaisťuje tepelnú aj zvukovú izoláciu, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru. 

Vyberte si podľa vašich preferencií

Vyberte si nadčasový dizajn, ktorý bude s Vaším domovom v dokonalom súlade.

Veranda HRV52
Veranda HRV08-ZIP
Veranda HRV80-ZIP

Prednosti a výhody

Možnosť inštalace LED osvetlenia

Neustále napnutá látka vďaka novému ZIP systému

Dokonale doplní akúkoľvek terasu vďaka flexibilnému umiestneniu stojok

Elegantná vďaka jednoduchému dizajnu

Termoregulačný i ochranný efekt

Kompaktný box prispieva k sofistikovanému zhľadu verandy

Možnosť inštalácie do strešných okien z interiéru i exteriéru

Vysoká odolnosť proti vetru

Kontaktujte nás

Telefónne čísla

E-mail

Otváracie hodiny

  • pondelok — piatok 7.30 – 15:30
  • dohodnite si termín vopred

Sociálne siete

Pošlite nám správu

Týmto súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo, adresa realizácie) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Unic Slovakia s.r.o., IČO: 52 777 464, so sídlom Petzvalova 21, 917 01 Trnava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

Naše úspešné realizácie