O NÁS

Unic – váš expert na tieniacu techniku

Sme tu pre vás už od roku 2019. Neustále skvalitňujeme naše služby a usilujeme sa zabezpečiť pre váš domov najlepšie tieniace systémy na trhu.

Unic je váš expert na tieniacu techniku a aj napriek tomu, že sme pomerne mladá spoločnosť, v oblasti dodávky tieniacich systémov máme bohaté a dlhoročné skúsenosti. Venujeme sa tieniacej technike v interiéri a exteriéri, pričom sa špecializujeme na bioklimatické pergoly, vonkajšie žalúzie, screenové rolety a markízy. Na našom konte máme množstvo úspešných realizácií, ktoré si môžete pozrieť na našej stránke.
Ako expert na tieniacu techniku vám radi pomôžeme so správnym výberom tienenia pre váš dom, byt, záhradu či terasu. Unic vás prevedie celým procesom od definovania vašich predstáv až po realizáciu v podobe vysnívaného tienenia pre váš domov.

Tešíme sa na spoluprácu.

Vás tím unic.

4+

rokov značky Unic

15+

rokov skúseností s realizáciou tienenia

50+

typov produktov a tieniacich systémov

100+

realizácií a spokojných zákazníkov

Vízia a ciele

Našou víziou je spokojný zákazník, ktorému vieme splniť všetky jeho požiadavky v oblasti tieniacej techniky. Je v našom najvyššom záujme, aby sme služby a produkty dodali v maximálnej kvalite, za prijateľnú cenu a k maximálnej spokojnosti nášho zákazníka.

Spokojní zákazníci

Vďaka našim bohatým skúsenostiam a kvalitne odvedenej práci nás naši zákazníci považujú za expertov na tieniacu techniku, nielen v Trnave a okolí, ale aj v rámci Slovenska. Náš tím Unic robí všetko pre to, aby sme si tento titul zaslúžili a zakaždým obhájili. Sme radi, že sa rady našich spokojných zákazníkov stále rozširujú a chceme presvedčiť aj vás, aby ste sa o kvalite našich služieb presvedčili na vlastnej koži.