MARKÍZY

Flexibilné riešenia tienenia v exteriéri

Domov podľa vašich predstáv s markízou

Nie je markíza, ako markíza. Aj keď si v lete môžete oddýchnuť aj pri telke, markízy, pod ktorými sa skryjete pred slnkom, sa môžu postarať o zmysluplnejšiu náladu. Letné dni trávené vonku s rodinou a priateľmi nám žiadna iná markíza nenahradí…

Užívajte si naplno výhody vášho domu a najmä terasy, záhrady, balkóna alebo lodžie a zlaďte ich s terasovou markízou podľa vašich predstáv. V našej bohatej ponuke nájdete markízy s alebo bez nosného profilu, kazetové či košové markízy pre komerčné účely, ktorých prevedenie si prispôsobíte podľa potreby a vzhľadu prevádzky.

markíza realizovaná na mieru

Ochrana počas horúcich letných dní

Markízy na balkón či terasu vytvoria príjemný tieň počas teplých dní nielen v lete, ale aj na jar či v jeseni. To isté platí aj pre veľké plochy, pretože vedia bez problémov prekryť aj nadrozmerné priestranstvo, napríklad v reštaurácii, kaviarni a podobne. Markízy účinne ochránia pred slnečnými lúčmi a dotvárajú celkový elegantný vzhľad každého domu, pretože vďaka kvalitnej tkanine zostanú farby jasné a svieže. Markízy sú potiahnuté akrylovou látkou naimpregnovanou ochranným prípravkom. Tento prípravok chráni látku pred premoknutím a znečistením.

Nekonečné možnosti zvinutia markízy

Hlavným benefitom markíz je možnosť ich jednoduchého a pohodlného zvinutia a rozvinutia. Vďaka tejto funkcionalite môžete zakryť iba toľko plochy, koľko chcete a iba vtedy, kedy si to zažiadate. Markíza vám v podstate umožní regulovať slnko na svojej terase či balkóne presne podľa vašich predstáv.

markízy na mieru

Zlaďte svoju markízu s exteriérom

Terasové markízy sú vhodným tieniacim doplnkom, ktoré by nemali chýbať na žiadnej terase rodinného domu ani na terase v reštaurácii. Na rozdiel od pergol je ich obstarávacia cena omnoho nižšia a priateľskejšia. Unic – váš expert na tienenie odporúča rezervovať si svoju markízu mimo sezónneho obdobia, nakoľko je vtedy cena dostupnejšia a takisto aj lehota dodania je výrazne kratšia ako počas hlavnej sezóny.

Terasové markízy

Vyberte si terasovú markízu z rôznych prevedení.

Látková markíza náhľad
Markíza bez nosného profilu JASMINA
Látková markíza náhľad 2
Markíza s nosným profilom STELA
Látková markíza náhľad 3
Kazetová markíza EMMA
Látková markíza náhľad 4
Kazetová markíza OLIVIA
Látková markíza náhľad 5
Kazetová markíza DAKOTA

Košové markízy

Pre komerčné účely zvoľte košovú markízu.

Látková markíza náhľad 6
LAURA

Prednosti a výhody terasových markíz

Ideálne pre zatienenie veľkých terás vďaka dĺžke výsuvu 4 metre

Možnosť elektricky ovládaného spúšťacieho volánu (Olívia)

Možnosť doplniť osvetlením integrovaným do spodnej časti profilu

Alternatíva ďalšieho doplnkového vybavenia (teplomety)

Je možné ich spojiť až do celkovej šírky 12 m (2 ks markízy)

Elegantný dizajn s kompaktným a úplne uzatvoreným hranatým boxom (Dakota)

Integrovaný odtok vody (Dakota)

Široká kolekcia látok so špeciálnou povrchovou úpravou

Chcete si užívať každé leto na svojej terase či balkóne v tieni?

Vyberte si z našej ponuky, zadajte dopyt a kontaktujte nás čo najskôr, aby ste si mohli vychutnať leto podľa vašich predstáv.

Kontaktujte nás
Zavolajte nám
Telefónne čísla:
Napíšte nám
E-mail:
Navštívte nás osobne
Adresa:
Otváracie hodiny
Sociálne siete
Pošlite nám správu cez kontaktný formulár
Odoslaním formulára súhlasím so spracúvaním mojich osobných údajov (meno, priezvisko, e-mailová adresa, telefónne číslo, adresa realizácie) podľa zákona o ochrane osobných údajov a nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) spoločnosťou Unic Slovakia s.r.o., IČO: 52 777 464, so sídlom Petzvalova 21, 917 01 Trnava, Slovenská republika. Tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať. Jeho odvolanie nemá vplyv na zákonnosť spracúvania pred jeho odvolaním.

Naše úspešné realizácie