Zimný BONUS ARTOSI

Zimný bonus ARTOSI

Zimný BONUS

Každá druhá Screenová roleta zadarmo k bioklimatickej pergole ARTOSI

Pre svojich zákazníkov sme si pripravili špeciálnu akciu „KAŽDÁ DRUHÁ SCREENOVÁ ROLETA ZADARMO K BIOKLIMATICKEJ PERGOLE ARTOSI“.

Bonus screenovej rolety (ďalej len BONUS) je možné získať ku každej záväznej objednávke pergoly ARTOSI, ktorú potvrdí zákazník v termíne od 14. 11. 2022 do 28. 2. 2023. Táto ponuka sa vzťahuje na screenové rolety ALFA-ZIP a ALFA PLUS-ZIP.

BONUS je možné získať na základe nasledujúcich pravidiel:

a) Zákazník záväzne objedná pergolu ARTOSI v termíne trvania akcie.

b) Zákazník záväzne objedná k pergole ARTOSI min. 2 screenové rolety podľa ponuky vyššie uvedenej.

c) Pokiaľ zákazník objedná 2 screenové rolety, dostane 1 zadarmo; ak objedná 4 screenové rolety, dostane 2 zadarmo; ak objedná 6 screnových roliet, dostane 3 zadarmo.

d) Vždy platí, že BONUS sa vzťahuje na screenové rolety s najmenšou plochou m2.

Nevyhnutnou podmienkou získania BONUSU je vygenerovanie unikátneho kódu na www.artosi.sk/konfigurator.  Na týchto stránkach si zákazník nakonfiguruje pergolu ARTOSI, vrátane screenových roliet. Pred odoslaním nezáväzného dopytu, v poslednom kroku konfigurácie, bude mať zákazník možnosť vygenerovať unikátny kód na získanie BONUSU. Po získaní unikátneho kódu sa automaticky prepočíta celková cena za pergolu ARTOSI a screenovej rolety. Cena je uvedená vrátane DPH a bez montáže.

Po odoslaní nezáväzného dopytu obdržíte e-mail so zhrnutím konfigurácie pergoly, vrátane unikátneho kódu pre spätnú kontrolu. Do 24 hodín budete kontaktovaný aby sme s Vami prerokovali Vami zadanú konfiguráciu, vymeranie, montáž a vytvorili finálnu objednávku.

A VY sa potom už môžete tešiť na svoju novú bioklimatickú pergolu, ktorá bude presne podľa Vašich predstáv spoločne so screenovými roletami.

Podrobné pravidlá akcie.