Produkty

Samonosná bioklimatická pergola ARTOSI s inovatívnym a čistým dizajnom. Hliníkové lamely je možné orientovať od 0° do 130°, samozrejmosťou je tesnenie a sklon lamiel pre riadený odtok vody stojkou. Do pergoly je možné integrovať tieniace prvky a LED osvetlenie.

exteriérové žalúzie
a screenové rolety

Predokenná vonkajšia žalúzia vytvára optimálne prostredie z pohľadu svetelných a tepelných podmienok. Šetrí náklady na klimatizáciu a vytvára príjemnú klímu interiéru. Vonkajšie žalúzie účinne chránia interiér bytu pred teplom a ponúkajú možnosť regulovať množstvo slnečných lúčov, ktoré dopadajú do izby. Ak nastavíte lamely správne, zabránite vstupu slnečného svetla aj horúčavy, ale priestor sa bude zároveň vetrať. Vonkajšie žalúzie tiež ochránia vaše súkromie a zvyšujú bezpečnosť domu. Cez hliníkové lišty vonkajších žalúzií sa nik len tak ľahko nedostane. Okrem tieniacej a bezpečnostnej funkcie dotvárajú vonkajšie žalúzie vzhľad vášho domu. Dostupné sú v mnohých farbách

Markíza so svojím elegantným dizajnom zaručuje harmonický vzhľad fasády domu. Uzatvorený kazetový systém zaisťuje, že tkanina je úplne chránená, a to aj na miestach vystavených dažďu alebo vetru. Ochrana pred slnkom vo dne a ochrana proti poveternostným vplyvom v noci. Markízu je možné doplniť osvetlením integrovaným do spodnej časti profilu alebo ďalším doplnkovým vybavením.

Látkové pergoly sú elegantným riešením, vďaka ktorému si budete môcť užiť svoju terasu, bazén či záhradu ešte dlhšie. Objavte čistý dizajn v kombinácii s dokonalým pohodlím.

F.A.Q.

Často kladené otázky

Vonkajšie predokenné rolety sú do istej miery bezpečnostný prvok, pretože slúžia okrem iného ako zábrana pred vniknutím do objektu. Na trhu však existujú štandardné vonkajšie rolety, ktoré nespadajú do tejto bezpečnostnej triedy, ale aj vonkajšie rolety TITAN, ktoré spĺňajú bezpečnostné normy.

Pri výpadku elektrického prúdu zostane pohon v rovnakej pozícii a v rovnakom stave, v akom bol pred výpadkom napájania. Naprogramované dáta sa z pohonu nestratia,stále sú uložené v pamäti pohonu. Ich samovoľné zmiznutie nie je pri štandardných prevádzkových podmienkach možné.

Áno. Na toto slúžia rohové spojky hriadeľov pre vonkajšie žalúzie. Štandardne sa dodávajú pre spojenie žalúzií v uhloch 90° – 180°.

Jednoznačne hliníkové. Sú síce drahšie, ale pri plastových roletách dochádza postupne vplyvom pôsobenia slnka a nízkych teplôt v zimnom období ku skrehnutiu plastových častí a k ich praskaniu. Taktiež farby plastových roliet sú nestále a ultrafialové žiarenie mení farebné odtiene doslova na nepoznanie.

Áno, je to možné, pričom konkrétna integrácia závisí od dodávateľa riadiaceho systému tieniacej techniky.

Motorový pohon markízy umožní využívať automatické funkcie. Inštalácia slnečného snímača zaistí ochranu interiéru pred nežiaducimi účinkami slnečného žiarenia. Veterný, prípadne otrasový snímač zabráni poškodeniu markízy pred silným vetrom. Samozrejme, výrazne sa zvýši komfort ovládania, najmä ak použijete bezdrôtové diaľkové ovládanie. Jedným diaľkovým ovládačom potom môžete okrem markízy riadiť osvetlenie, tepelné žiariče a ďalšie zariadenia. Vďaka tomu sa z terasy stane ďalší obytný priestor.