Látkové pergoly

Látková pergola HRV80-ZIP-2P

Veranda HRV80-ZIP-2P je elegantným riešením, vďaka ktorému budete môcť užiť svoju terasu, bazén či záhradu ešte dlhšie. Objavte čistý dizajn v kombinácii s dokonalým pohodlím. Supertenká vodiaca lišta, ladný box a úzke stojky dodávajú tejto verande kultivovaný vzhľad.

Systém je navrhnutý tak, aby ľahko prekonal akékoľvek menšie tolerancie v usadeniu konštrukcie strechy. Celý systém je vyrobený z nekorodujúcich materiálov. Veranda HRV80-ZIP-2P je vybavená zipsovým systémom, ktorý zabezpečuje, že látka zostáva náležite napnutá v každej polohe dolného profilu po dlhé roky a zabraňuje vykĺznutiu látky z vodiacich líšt. Box je upevnený na vodiacich lištách. Vďaka integrovanému LED osvetleniu si budete môcť verandu užívať ešte dlhšie a dlhé letné večery tak budú ešte príjemnejšie. Na rozdiel od latkovej strechy alebo skladacej látky sa látka verandy HRV80-ZIP-2P úplne navíja do boxu, tým je zaistené, že farby látky zostanú po dlhé roky jasné. Látka dotvára vizuálne pohodlie, môže byť zatemňujúca, ale tiež priesvitná, zaisťuje tepelnú aj zvukovú izoláciu, je extrémne trvanlivá, odpudzuje špinu a odoláva požiaru. S Vaším domovom bude v dokonalom súlade.

Prednosti a výhody

elegantná vďaka jednoduchému dizajnu

úplne uzavretý box, vďaka ktorému ostanú farby látky jasné po dlhé roky

dokonale doplní akúkoľvek terasu vďaka flexibilnému umiestneniu stojok

napnutá látka vďaka novátorskému ZIP systému

kompaktný box prispieva k sofistikovanému zhľadu verandy

možnosť inštalace LED osvetlení

Štandardné farby

RAL 9010

RAL 9006

RAL 9007

RAL 8014

RAL 7016

RAL 7016 S

O možnostiach iných farebných prevedení sa informujte priamo na predajni.

Ovládanie

Elektronicky – diaľkovým ovládačom alebo vypínačom.

Garantované rozmery

Šírka (mm)

Výška (mm)

Garantovaná plocha (m2)

min

max

max

max

1600

6000

5000

25

Výber látok

Pre Verandu HRV80-ZIP-2P možno použiť screenové látky SOLTIS 86, 92 a B92.

Screenové látky SOLTIS

Technické tkaniny SOLTIS sú látky špeciálne vyvinuté pre zaistenie maximálnej ochrany proti slnečnému žiareniu, prieniku tepla a zabezpečenie optimálnej úrovne prirodzeného svetla v interiéri.

Materiál je vyrobený z látky utkané z vysoko pevného polyesterového vlákna a povrchovo upravené pigmentovaným PVC. Materiál je predpínaný technológiou Precontraint v dvoch smeroch, ktorá mu zaisťuje vysokú rozmerovú stabilitu a pevnosť.

Medzi ďalšie prednosti materiálu patria vynikajúce tepelno-izolačné vlastnosti, optimálne vizuálne a svetelné vlastnosti, farebná stálosť (UV stabilita) a odolnosť voči horeniu (B1, M1).